CBRE Jobs

Job Information

CBRE Receptionist Sr Coordinator in Warsaw, Poland

Receptionist Sr Coordinator

Job ID

174249

Posted

01-Jul-2024

Service line

GWS Segment

Role type

Full-time

Areas of Interest

Administrative

Location(s)

Warsaw - Mazowieckie - Poland

Recepcjonista/ -tka

Receptionist

Obowiązki:

· przyjmowanie i obsługa gości

· rejestrowanie i segregowanie poczty przychodzącej i wychodzącej

· przyjmowanie i nadawanie przesyłek

· rejestrowanie dokumentów wewnętrznych w plikach Excel

· zamówienia artykułów spożywczych, biurowych, kawy

· zarządzanie kalendarzem sal konferencyjnych

· zgłaszanie usterek dot. obiektu

· obsługa drukarek, zamawianie i wymiana tonerów, wzywanie serwisu

· tworzenie zamówień dla dostawców w systemie CBRE – MyBuy oraz w systemie klienta – Coupa

· odbiór FV w systemie CBRE – MyBuy oraz w systemie klienta – Coupa

Wymagania:

· dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i w piśmie

· dobra znajomość pakietu MS Office

· bardzo dobra organizacja pracy, zarządzenia dużą ilością dokumentów

· energiczność i umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznym środowisku

· doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

· dostępność w pełnym wymiarze godzin

Oferujemy:

· Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

· Zatrudnienie na umowę o pracę

· Prywatną opiekę medyczną

· Pakiet szkoleń

· Benefity w ramach funduszu socjalnego

CBRE, Inc. is an Equal Opportunity and Affirmative Action Employer (Women/Minorities/Persons with Disabilities/US Veterans)