CBRE Jobs

Job Information

CBRE Contract Support in Warsaw, Poland

Contract Support

Job ID

173392

Posted

01-Jul-2024

Service line

GWS Segment

Role type

Full-time

Areas of Interest

Facilities Management

Location(s)

Warsaw - Mazowieckie - Poland

Wsparcie kontraktu/ Contract Support

Obowiązki:

· Wsparcie dla Managera w codziennych zadaniach związanych z kontraktami.

· Koordynacja rozliczeń faktur dostawców.

· Wykonywanie szybszej oraz jednorazowej płatności.

· Tworzenie poprawnych księgowań kosztów i przychodów (UBR, COSA).

· Wystawianie faktur/faktur korygujących i przekazywanie ich do klienta.

· Wystawianie not debetowych.

· Rejestracja nowych dostawców i klientów w systemach.

· Wsparcie w realizacji zamawiania ubrań roboczych dla techników.

· Wsparcie działów w przygotowaniu raportów i dokumentów.

· Nadzorowanie bieżących należności od klientów.

Wymagane:

· Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

· Min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

· Umiejętność organizacji pracy własnej.

· Umiejętność działania pod presją czasu.

To oferujemy:

· Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

· Zatrudnienie na umowę o pracę.

· Prywatną opiekę medyczną.

· Benefity w ramach funduszu socjalnego.

CBRE, Inc. is an Equal Opportunity and Affirmative Action Employer (Women/Minorities/Persons with Disabilities/US Veterans)