CBRE Jobs

Job Information

CBRE Technik Obiektu in Krakow, Poland

Technik Obiektu

Job ID

165682

Posted

03-Jun-2024

Service line

GWS Segment

Role type

Full-time

Areas of Interest

Engineering/Maintenance

Location(s)

Krakow - Malopolskie - Poland

Technik obiektu

Obowiązki:

· Obsługa techniczna systemów: HVAC, elektroenergetycznych, hydraulicznych, wodno-kanalizacyjnych.

· Bieżąca obsługa obiektu, utrzymanie w pełnej sprawności technicznej powierzonej infrastruktury .

· Diagnostyka i naprawa urządzeń oraz instalacji technicznych.

· Sporządzanie odczytów i raportów dotyczących zużycia mediów.

· Okresowe przygotowywanie raportów opisujących stan techniczny infrastruktury.

· Nadzorowanie zewnętrznych firm serwisowych.

· Nadzór nad powierzoną dokumentacją obiektową.

· Zachowanie jakości i terminowości wykonanej usługi.

Wymagania:

· Znajomość instalacji elektrycznych, elektrotechnicznych, HVAC, wodno-kanalizacyjnych.

· Wykształcenie min. średnie techniczne.

· Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

· Aktualne uprawnienia SEP.

· Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

· Czynne prawo jazdy kat. B.

· Umiejętność obsługi komputera – znajomość programów MS Word oraz MS Excel.

Oferujemy:

· Pracę na nowoczesnym obiekcie i u prestiżowego klienta w Niepołomicach pod Krakowem.

· Zatrudnienie na umowę o pracę.

· Prywatną opiekę medyczną.

· Bogaty pakiet benefitów (dofinansowanie karty sportowej, preferencyjne warunki ubezpieczenia grupowego, zakładowy fundusz świadczeń socjalnych)

· Realne możliwości rozwoju w ramach Organizacji.

CBRE, Inc. is an Equal Opportunity and Affirmative Action Employer (Women/Minorities/Persons with Disabilities/US Veterans)